sobota, 24 stycznia 2015

Wieża Philips MCM3150

Wieża wyróżniająca się bogatym i potężnym dźwiękiem.

Tak to wieża Philips MCM3150
To ona wyznacza trendy, oferując szczegółowy dźwięk o potężnym brzmieniu basów, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii WOOX.

Technologia wOOx to nowy sposób budowy głośników oferujący fantastycznie głębokie basy o olbrzymiej sile głosu. Specjalne głośniki są idealnie zgrane z promiennikiem basów wOOx, a precyzyjne dostrojenie głośnika głównego z głośnikami wysokotonowymi gwarantuje płynne przejście od niskich i średnich do wysokich częstotliwości. Idealnie symetryczna konstrukcja przekładkowa z podwójnym zawieszeniem pozwala na uzyskanie precyzyjnego, dudniącego basu bez wyraźnych zakłóceń. Technologia wOOx pozwala w pełni wykorzystać objętość pudła rezonansowego, dzięki czemu basy są głębokie i dynamiczne i można naprawdę poczuć siłę muzyki.

Całkowita moc wyjściowa RMS zestawu wynosi 120 W. RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym większa moc dźwięku emitowanego przez głośnik.RECENZJA

Bardzo dobry dźwięk w swoim przedziale cenowym.
Tak można zacząć tą oto recenzję.
Głośniki z innowacyjną technologią WOOX wraz z ich mocą 120W to idealne połączenie.
Przypadną do gustu tym mniej jak i bardziej wymagającym słuchaczom.
Natomiast bardzo elegancki i ekskluzywny design przypadnie do gustu każdemu.


Cyfrowa korekcja dźwięku dostosowuje do stylu muzyki.
Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jazz, rock, pop i muzyka klasyczna — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego, funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.


Wieża posiada system przesyłania serwisów i informacji przez RDS.
System komunikatów radiowych RDS pozwala ustawiać stacje radiowe, nie znając częstotliwości. W trybie standardowym RDS wyświetla nazwę, a nie częstotliwość, stacji, więc łatwiej ją znaleźć i ustawić. Stacje mogą też przesyłać przez RDS pewne komunikaty, np. serwisy informacyjne i parametry stacji, które są wyświetlane bezpośrednio na odbiorniku. Rozpowszechniony w Europie system RDS polega na wysyłaniu przez stację radiową wraz z sygnałem komunikatów tekstowych na tej samej częstotliwości. Można wybrać albo podstawowe komunikaty RDS z nazwą stacji albo zasubskrybować dodatkowe serwisy tekstowe.

Masz problem ze wstawaniem rano? Nic prostszego.
Wieża posiada funkcję budzenia oraz zasypiania.
Wiele budzików wyposażonych jest w różne opcje alarmu. Radiobudzik firmy Philips posiada funkcję budzenia za pomocą radia lub tradycyjnego brzęczyka. Wyłącznik czasowy pozwala zaprogramować długość odtwarzania muzyki, tak aby można ją było dopasować do ilości czasu potrzebnego zazwyczaj do zaśnięcia. Niezależnie od potrzeb związanych z budzikiem – od porannego brzęczyka, po słuchanie ulubionej muzyki podczas zasypiania – ten model radiobudzika spełnia wszelkie oczekiwania.


Cena:

Ceneo od 482,08 zł
2 komentarze:

  1. Kurcze właśnie zastanawiam się nad tym modelem albo panasoniciem PMX100 hm hm. Ciekawa jestem jak z wieżami panasa jest

    OdpowiedzUsuń
  2. proste ale trendy - świetne
    zapraszam do obserwacji http://fantastic-brand.blogspot.com/, odwdzięczam się tym samym

    OdpowiedzUsuń